24 Ekim 2014 Cuma

Özel Gaye Alaşehir’in gururu olmaya devam ediyor

Kurulduğu günden bu güne kadar bir çok alanda sayısız başarılar elde eden Özel Gaye Eğitim Kurumları 2012-2013 eğitim-öğretim yılında da büyük başarılar elde etti.

11 Nisan 2013 Perşembe 10:06
Özel Gaye Alaşehir’in gururu olmaya devam ediyor
beseylül-haber içi -->

Kurulduğu günden bu güne kadar bir çok alanda sayısız başarılar elde eden Özel Gaye Eğitim Kurumları 2012-2013 eğitim-öğretim yılında da  büyük başarılar elde etti.

 Özel Gaye Eğitim Kurumları başarılarını sürdürüyor.    Kurulduğu günden bu güne kadar bir çok alanda sayısız başarılar elde eden Özel Gaye Eğitim Kurumları 2012-2013 eğitim-öğretim yılında da  büyük başarılar elde etti.  Kurum 2012 SBS’de 500 tam puan ile Türkiye birinciliği ve 496 puan ile Alaşehir ikinciliği elde ederek 19  öğrencisine Fen Lisesini kazandırdı.2012 SBS’de Özel Gaye Eğitim Kurumları ayrıca 426 puan ortalaması ile Alaşehir birincisi olurken 19 Fen Lisesi, 8 Anadolu Öğretmen Lisesi ve 19 Anadolu Lisesi kazandırma başarısı elde ederek büyük bir başarıyla 2011-2012 eğitim-öğretim sezonunu bitirdi.

VALİ DAŞÖZ , BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Manisa Valisi Halil İbrahim  Daşöz, Özel Gaye Eğitim Kurumları öğrenci ve idarecilerini makamında kabul ederek  eğitim,kültürel ve sportif alandaki başarılarından dolayı kutlayarak ödüllendirdi.

KAYACAN:2012 -2013 EĞİTİM –ÖĞRETİM YILI BİZİM AÇIMIZDAN ÇOK BAŞARILI GEÇİYOR

2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı faaliyetleri hakkından gazetemize açıklamalarda bulunan Özel Gaye Eğitim Kurumları Müdürü Ersan Kayacan: “Bu yıl sosyal, sportif, kültürel  ve eğitim alanında birçok başarılar elde ettik. 2012-2013 eğitim- öğretim yılında yapılan organizasyonlarda, Alaşehir’de yapılan satranç müsabakalarında ilçe 1.si olduk .Alaşehir’de yapılan ortaokullar arası Bilgi Kültür Yarışması’nda okulumuz Alaşehir 1.si olarak Manisa’da yapılacak il geneli yarışmada Alaşehir’imizi temsil etme hakkı kazanmıştır.. Yine Manisa’da yapılan karate şampiyonasında Özel Gaye Eğitim Kurumları olarak 2 altın, 4 gümüş ve 7 bronz madalya alarak 4 ayrı dalda il birincisi olduk.

    Okul olarak Grekomen güreşte de bir çok  başarılar elde ettik. Manisa’da yapılan grekoromen güreş müsabakalarında takımımız  3 altın, 2 gümüş ve 6 bronz madalya kazanarak toplamda 11 madalya ile il üçüncüsü oldu.Manisa’daki müsabakalarda kilolarında birinci olan Aytaç Ünlükoç, Mustafa Özer ve Zafer Çendek  Kırıkkale’deki grup müsabakalarına katılmıştır.Buradaki grup müsabakalarında bölge üçüncüsü olan Aytaç Ünlükoç ve  Mustafa Özer Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.” dedi.

İLÇE KAYMAKAMI iNAN, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

Manisa’da yapılan il müsabakalarında dereceye giren  Özel Gaye Eğitim Kurumları öğrenci ve idarecilerini   ilçe kaymakamı  Kemal İnan makamında kabul ederek başarı belgesi vererek başarılarından dolayı kutladı..Kabul sırasında ayrıca  İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhami Taylan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Furtana’da hazır bulundular.İlçe kaymakamı Kemal İnan kabul sırasında yaptığı açıklamada ,Öğrencilerin sadece derste değil, ders dışı faaliyetlerde de gösterdiği başarıların kendilerini memnun ettiğini ifade ederek  okulun başarılarının  devamını beklediğini söyledi. Görüşmede İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhami Taylan ise Özel Gaye Eğitim Kurumlarının  her zaman elde ettiği başarılarla Alaşehir’de eğitim alanında ve diğer faaliyetlerde  öncü olduğunu söyleyerek okulun  başarılarının devamını diledi.

“BU BAŞARI ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARININ ÜRÜNÜDÜR”

Okul Müdürü Ersan Kayacan ise görüşmede  elde edilen bu başarıların öğrencilerin ve öğretmenlerin özverili çalışmalarının ürünü olduğunu söyledi. Kayacan,” Biz sadece öğrencilerimizi ders alanında değil sosyal, kültürel ve spor alanlarında en iyi şekilde yetiştirmekteyiz. Elde edilen başarılar da bunun bir göstergesidir. Amacımız çocuklarımızı milli, manevi ve ahlaki açıdan en iyi şekilde yetiştirmektir.

Ümit ediyoruz ki bu yıl da SBS’de geçen yıl elde ettiğimiz başarıları tekrar elde edeceğiz. Bunun için öğretmenlerimiz planlı, programlı ve özverili bir şekilde çalışıyorlar. Öğretmenlerimiz başarıyı yakalama adına öğrencilerimizle birebir ilgileniyor, onlara ev ziyaretleri yapıyor ev çalışma ortamlarını izleyerek evde verimli ders çalışma programları uyguluyorlar. Biz de çocuklarımızı motive etme adına başarılarını ödüllendiriyor ve çalışmalarına yardımcı oluyoruz.Öğrencilerimize geziler, piknikler ve aktiviteler yaparak onları rahatlatıyor,uzman psikologlar vasıtasıyla verdiğimiz seminerlerle verimli ders çalışma, motivasyon ve sınav kaygısını aşma konularında öğrencilerimizi stresten uzak tutuyoruz. Her alanda büyük başarılar elde eden okul öğrencilerimizi, fedakar ve özverili öğretmenlerimizi ve öğrenci velilerimizi elde edilen başarılardan dolayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

e-gazete

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV

sanalbasin.com üyesidir